Dončić v velikem slogu odgovoril kritikom in zrežiral visoko zmago Dallasa
sobota, 15. junij 2024 ob 02:30
Košarkarji Dallasa so na četrti tekmi finala Lige NBA odpravili Boston s 122:84 in znižali zaostanek na 1:3 v zmagah. Luka Dončić je bil najboljši strelec z 29 točkami, v zadnjih 13 minutah...

Ajda Novak v Krakovu peta, Žiga Lin Hočevar šesti
petek, 14. junij 2024 ob 20:37
Kajakašica Ajda Novak je na tretji tekmi sezone svetovnega pokala v Krakovu osvojila peto mesto. Mesto slabši je bil v finalu kajakašev Žiga Lin Hočevar.

Špela Ponomarenko Janić za las ob kolajno na EP-ju
petek, 14. junij 2024 ob 20:13
Kajakašica Špela Ponomarenko Janić je na evropskem prvenstvu v sprintu na mirnih vodah v  Szegedu zasedla četrto mesto na 200 metrov. Bron je zgrešila za vsega 27 tisočink sekunde.

Nuri Sahin novi trener Borussie
petek, 14. junij 2024 ob 19:15
Nogometaše Borussie iz Dortmunda, ki so v pretekli sezoni igrali v finalu Lige prvakov, slabše igre pa prikazali v nemškem prvenstvu, bo v prihodnje vodil njihov nekdanji soigralec Nuri Sahin.